Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Innebading i Tranberghallen Gjøvik

Date: 
Saturday, September 18, 2021 - 13:30
Saturday, October 2, 2021 - 13:30
Saturday, October 16, 2021 - 13:30
Saturday, October 30, 2021 - 13:30
Saturday, November 13, 2021 - 13:30
Saturday, November 27, 2021 - 13:30
Saturday, December 11, 2021 - 13:30
Saturday, January 8, 2022 - 13:30
Saturday, January 22, 2022 - 13:30
Saturday, February 5, 2022 - 13:30
Saturday, February 19, 2022 - 13:30
Saturday, March 5, 2022 - 13:30
Saturday, March 19, 2022 - 13:30
Saturday, April 2, 2022 - 13:30
Saturday, April 30, 2022 - 13:30

Location

Tranberghallen
Kronprins Olavs veg 33
Norway
60° 48' 20.5992" N, 10° 40' 16.3272" E
NO

Bassenget er åpent fra kl. 1330.

Alle må være ut av garderoben kl. 1600.

Husk koronaregler.