Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Innebading i Tranberghallen Gjøvik

Date: 
Saturday, September 14, 2019 - 13:30
Saturday, September 28, 2019 - 13:30
Saturday, October 12, 2019 - 13:30
Saturday, October 26, 2019 - 13:30
Saturday, November 9, 2019 - 13:30
Saturday, November 23, 2019 - 13:30
Saturday, December 7, 2019 - 13:30
Saturday, January 4, 2020 - 13:30
Saturday, January 18, 2020 - 13:30
Saturday, February 1, 2020 - 13:30
Saturday, February 15, 2020 - 13:30
Saturday, March 14, 2020 - 13:30
Saturday, March 28, 2020 - 13:30
Saturday, April 25, 2020 - 13:30

Location

Tranberghallen
Kronprins Olavs veg 33
Norway
60° 48' 20.5992" N, 10° 40' 16.3272" E
NO

3 timer bading i Tranberghallen

Kl. 13.30  til kl. 16.30

Voksne medl. Kr. 60,00

Ikke medl. Kr. 90,00

Barn inntil 10 år gratis

Barn 10-16 år kr. 30,00

Ta med INF-pass første gang

Vel møtt 

Styret