Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Swedish events

  • NF Skaraborg: Inomhusbad Knänum
    Sunday 03 March 2024 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter (jämna pengar) eller swish tack!
  • NF Gränsbygden: Malmö: "TYSKLANDSTUREN"
    Saturday 09 March 2024 (All day) - 23:45
  • NF Svanrevet: Årsmöte 2024
    Saturday 09 March 2024 13:00 - 16:00
    På Kockum fritid. Kaffe och kaka serveras från kl 13.00. Mötet startar kl 14.00.
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 10
    Saturday 09 March 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30. Avgift 60: -/vuxen Begränsad tillgänglighet
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Knänum
    Sunday 17 March 2024 15:00 - 17:00
    Välkommen på inomhusbad i Kvänum. Dörren är öppen en kvart före. Medlemmar betalar 50 kr. Icke medlemmar 60 kr. Kontanter (jämna pengar) eller swish tack!
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 12
    Saturday 23 March 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Gränsbygden: Bastubad i Öja, april
    Friday 05 April 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 18.00
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 14
    Saturday 06 April 2024 17:00 - 20:00
    PÅSKFEST Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 16
    Saturday 20 April 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Svanrevet: Burlövsbadet april 2024
    Sunday 28 April 2024 17:30 - 20:30
    Familjebad med bad, bastu & fika
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 36
    Saturday 07 September 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 38
    Saturday 21 September 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Gränsbygden: Bastubad i Öja, okt
    Friday 04 October 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 20.00
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 40
    Saturday 05 October 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 42
    Saturday 19 October 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Svanrevet: Burlövsbadet oktober 2024
    Sunday 27 October 2024 17:30 - 20:30
    Familjebad med bad, bastu & fika
  • NF Gränsbygden: Bastubad i Öja, nov
    Friday 01 November 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 18.00
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 44
    Saturday 02 November 2024 17:00 - 20:00
    HALLOWEENFEST Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 46
    Saturday 16 November 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Svanrevet: Burlövsbadet november 2024
    Sunday 24 November 2024 17:30 - Wednesday 27 November 2024 20:30
    Familjebad med bad, bastu & fika
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 48
    Saturday 30 November 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Gränsbygden: Bastubad i Öja, dec
    Friday 06 December 2024 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 18.00
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 50
    Saturday 14 December 2024 17:00 - 20:00
    JULFEST insläpp 17.00 - 17.30 Avgift 60: -/vuxen
  • NF Svanrevet: Burlövsbadet december 2024
    Sunday 15 December 2024 17:30 - 20:30
    Familjebad med bad, bastu & fika
  • NF Gränsbygden: Bastubad i Öja, jan
    Friday 03 January 2025 17:00 - 20:00
    Insläpp 17.00 - 18.00