Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Print all events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

-    

  • Norsk naturistforbund: Utsatt årsmøte NNF
    Friday 23 October 2020 (All day) - Sunday 25 October 2020 23:45
    På grunn av korona restriksjonene ble årsmøtet utsatt.
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 38
    Saturday 19 September 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17-30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 27 September 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • Sjøhaug: 1. og 2. høstdugnad
    Saturday 03 October 2020 10:00 - 16:00
    Så er sommeren over og stedet skal vinterklargjøres
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Västerbybadet Götene
    Saturday 03 October 2020 15:00 - 17:00
    Vi bastar och badar gemensamt och träffas i badhusets kafeteria för att gemensamt inta fikat som var och en har med sig. Ring 070-348 15 49 om du undrar något.
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 40
    Saturday 03 October 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • Sjøhaug: Ekstraordinært årsmøte NY DATO
    Sunday 04 October 2020 11:00
    Ekstraordinært årsmøte for Sjøhaug Naturistsenter
  • Sjøhaug: 1. og 2. høstdugnad
    Saturday 10 October 2020 10:00 - 16:00
    Så er sommeren over og stedet skal vinterklargjøres
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 11 October 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 25 October 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Västerbybadet Götene
    Saturday 31 October 2020 15:00 - 17:00
    Vi bastar och badar gemensamt och träffas i badhusets kafeteria för att gemensamt inta fikat som var och en har med sig. Ring 070-348 15 49 om du undrar något.
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 44
    Saturday 31 October 2020 17:00
    HALLOWEENFEST Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad Nora simhall
    Saturday 07 November 2020 17:00 - 19:00
    Inomhusbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 08 November 2020 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 46
    Saturday 14 November 2020 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30

See the complete list, sorted on country!