Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Bredängsbadet

Date: 
Sunday, October 1, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, October 8, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, October 15, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, October 22, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, October 29, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, November 5, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, November 12, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, November 19, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, November 26, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, December 3, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, December 10, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, December 17, 2023 - 20:00 to 21:00
Sunday, January 7, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, January 14, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, January 21, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, January 28, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, February 4, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, February 11, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, February 18, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, February 25, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, March 3, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, March 10, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, March 17, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, March 24, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, March 31, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, April 7, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, April 14, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, April 21, 2024 - 20:00 to 21:00
Sunday, April 28, 2024 - 20:00 to 21:00

Välkomna att bada med oss 
Tänk på att du måste ta med egen handduk/ badlakan.

Insläpp 19.30 . 20.00

Bassängen är öppen från kl. 20.00 - 21.00

Vattengymnastiken startar kl 20.15 och avslutas 20.45.