Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Print all events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

-    

  • NF Bergslagen: Årsmöte
    Saturday 30 March 2019 13:00 - 15:00
    Naturistföreningen Bergslagens Solsport inbjuder alla medlemmar till årsmöte lördagen den 30 mars 2019 på Åkerby Herrgård
  • Norsk naturistforbund: NNF Årsmøte
    Saturday 27 April 2019 (All day)
    NNF Årsmøte 2019 i Stavanger
  • Isefjær: Vinteråpent
    Tuesday 21 August 2018 (All day) - Tuesday 30 April 2019 (All day)
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 25 January 2019 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 25 January 2019 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Mjøsområdets naturistforening: Badedag i Tranberghallen Gjøvik
    Saturday 26 January 2019 13:30
    3 timer bading i Tranberghallen
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 04
    Saturday 26 January 2019 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 27 January 2019 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • Vestlandets naturistforening: Innebading i Landåshallen - Bergen
    Monday 28 January 2019 20:00 - 22:00
    OBS! Ny badetid. Vel møtt!
  • Vestviken naturistforening: Is-/utebading
    Wednesday 30 January 2019 16:30
     Velkommen til is-/utebading på Roppestad!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 01 February 2019 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 01 February 2019 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • NF Bergslagen: Naturistbad Nora simhall
    Saturday 02 February 2019 17:00 - 19:00
    Inomhusbad i Nora simhall.
  • Vestlandets naturistforening: Innebading i Landåshallen - Bergen
    Monday 04 February 2019 20:00 - 22:00
    OBS! Ny badetid. Vel møtt!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 08 February 2019 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!

See the complete list, sorted on country!