Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Events with unknown location

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Isefjær: Sommeråpent!
    Monday 01 June 2015 (All day) - Monday 31 August 2015 (All day)
    Leiren er betjent hele sommeren, og vi ønsker alle velkommen til fine sommerdager på Isefjær!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 04 September 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 06 September 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 11 September 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 13 September 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 18 September 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Høstdugnad
    Saturday 19 September 2015 (All day)
    Høstdugnad på Roppestad
  • Skeppsmyra Norrtälje Naturistförening: Möten
    Saturday 19 September 2015 11:00
    Höstmöte hålls på Skeppsmyra
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 20 September 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 25 September 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Götene badhus
    Sunday 27 September 2015 09:30
    Välkommen att bada med oss i Götene badhus kl. 9.30-11.30. Ta med fikakorg!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 27 September 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 02 October 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 04 October 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Götene badhus
    Sunday 11 October 2015 09:30
    Välkommen att bada med oss i Götene badhus kl. 9.30-11.30. Ta med fikakorg!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 11 October 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 16 October 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 18 October 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 23 October 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 25 October 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 30 October 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 01 November 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 06 November 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF Skaraborg: Inomhusbad Götene badhus
    Sunday 08 November 2015 09:30
    Välkommen att bada med oss i Götene badhus kl. 9.30-11.30. Ta med fikakorg!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 08 November 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 13 November 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 15 November 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 20 November 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF Skaraborg: Höstfest och inomhusbad i Götene badhus
    Saturday 21 November 2015 18:00
    Höstfest och inomhusbad kl 18-21 där vi äter något gott på kvällen till självkostnadspris. Anmäl dig till 070-348 15 49
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 22 November 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 27 November 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 29 November 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • NF Bergslagen: Naturistbad i Nora simhall
    Saturday 05 December 2015 17:00 - 19:00
    Välkommen till höstens inomhusbad.
  • NF Skaraborg: Inomhusbad i Götene badhus
    Sunday 06 December 2015 09:30
    Välkommen att bada med oss i Götene badhus kl. 9.30-11.30.
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 06 December 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 13 December 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.
  • NF EOS: Svedmyrabadet
    Sunday 20 December 2015 18:00 - 20:00
    Välkommen till Svedmyra för att bada och basta tillsammans.