Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Sjøhaug: Årsmøte 2015
    Saturday 25 April 2015 11:00
    Klikk for mer info
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 03 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 06 January 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 07 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 10 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 13 January 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 14 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 17 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 20 January 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 21 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 24 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 27 January 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 28 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 31 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 03 February 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 04 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 07 February 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 10 February 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 14 February 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 24 February 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 28 February 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 03 March 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 07 March 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 10 March 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 14 March 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 17 March 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 21 March 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 24 March 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 28 March 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 07 April 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 11 April 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • NF EOS: Svedmyrabadet i Stockholm
    Sunday 21 December 2014 18:00 - 20:00
    Inomhusbad vintertid
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 02
    Saturday 10 January 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 10 January 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 18 January 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 04
    Saturday 24 January 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 01 February 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 06
    Saturday 07 February 2015 17:00
    Insläpp 17.00-17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 07 February 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 15 February 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 08
    Saturday 21 February 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 01 March 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 10
    Saturday 07 March 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 07 March 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 15 March 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 12
    Saturday 21 March 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • Umenaturist: Medlemsfest med FUN
    Saturday 21 March 2015 17:00 - Sunday 22 March 2015 (All day)
    Välkommen till det norrlanska naturistårets höjdpunkt! Föreningen Umenaturists traditionella medlemsfest - ljuset i vintermörkret! Detta år åter i Vindelns badhus.
  • NF Bergslagen: Årsmöte
    Saturday 28 March 2015 12:00
    Naturistföreningen Bergslagens Solsport inbjuder alla medlemmar till årsmöte lördagen den 28 mars 2015 på Åkerby Herrgård
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 28 March 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 29 March 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 14
    Friday 03 April 2015 17:00
    PÅSKFEST Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 11 April 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 12 April 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 16
    Saturday 18 April 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 26 April 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 09 May 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall. Vårens sista inomhusbad.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 10 May 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Malmö: "TYSKLANDSTUREN"
    Thursday 14 May 2015 07:00
  • Umenaturist: Läger på Lyckebo
    Friday 26 June 2015 (All day) - Monday 06 July 2015 (All day)
    Välkommen till 2015 års Lyckeboläger
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 36
    Saturday 05 September 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 38
    Saturday 19 September 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17-30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 40
    Saturday 03 October 2015 17:00
    Insläpp 17.00-17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 44
    Saturday 31 October 2015 17:00
    HALLOWEENFEST Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 46
    Saturday 14 November 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 48
    Saturday 28 November 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 50
    Saturday 12 December 2015 17:00
    JULFESTInsläpp 17.00 - 17.30

Events with unknown location

Printer-friendly versionPrinter-friendly version