Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Norsk naturistforbund: St. Hans med UNG NNF
    Friday 23 June 2017 (All day) - Sunday 25 June 2017 (All day)
    St. Hansfeiring på Isefjær
  • Sjøhaug: Sankthansfest med bål
    Saturday 24 June 2017 (All day)
    mer info kommer
  • Sjøhaug: Familiehelg på Sjøhaug
    Saturday 22 July 2017 (All day)
    Klikk for info
  • Isefjær: St. Hans feiring 2017
    Saturday 24 June 2017 (All day)
    Lørdag 24. juni:- Sankthansgrill med pølser, burgere, brød og salat- Sankthansspill (bli Isefjærs Sankthanskonge eller -dronning!) - Og selvfølgelig: Bål på stranden! 
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 24 June 2017 11:30 - 13:45
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 24 June 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 24 June 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 28 June 2017 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 01 July 2017 11:30 - 13:45
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 01 July 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 01 July 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 05 July 2017 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 08 July 2017 11:30 - 13:45
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 08 July 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 08 July 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 12 July 2017 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 15 July 2017 11:30 - 13:45
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 15 July 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 15 July 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 19 July 2017 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 22 July 2017 11:30 - 13:45
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 22 July 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 22 July 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 26 July 2017 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 29 July 2017 11:30 - 13:45
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 29 July 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 29 July 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 02 August 2017 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 05 August 2017 11:30 - 13:45
    Klikk på den blå linken
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 05 August 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 05 August 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 09 August 2017 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 12 August 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 12 August 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 16 August 2017 19:00
    Klikk for info
  • Vestviken naturistforening: Laksefest
    Saturday 19 August 2017 (All day)
    Årets laksefest på Roppestad
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 19 August 2017 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 19 August 2017 19:00
    Klikk på linken
  • Vestviken naturistforening: Høstdugnad
    Saturday 16 September 2017 11:00 - Sunday 17 September 2017 15:00
    Høstdugnad på Roppestad
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 06 October 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 13 October 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 20 October 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 27 October 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 03 November 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 10 November 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 17 November 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 24 November 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 01 December 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 08 December 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 15 December 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 22 December 2017 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 05 January 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 12 January 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 19 January 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 26 January 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 02 February 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 09 February 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 16 February 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 23 February 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 02 March 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 09 March 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 16 March 2018 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Events with unknown location

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Sjøhaug: Medlemsmøte 2
    Sunday 25 June 2017 14:00
    Klikk for mer info
  • NF Skaraborg: Grillkväll
    Saturday 08 July 2017 18:00
    Välkommen på gemensam grillkväll. Du tar med det du vill äta och dricka. Föreningen ser till att det finns varma grillar.
  • Sjøhaug: Allmøte
    Sunday 23 July 2017 14:00
    Styret gjennomfører Allmøte på Sjøhaug
  • NF Skaraborg: Grillkväll
    Saturday 12 August 2017 18:00
    Välkommen på gemensam grillkväll. Du tar med det du vill äta och dricka. Föreningen ser till att det finns varma grillar.