Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Sjøhaug: Sankthansfest med bål
    Saturday 25 June 2016 (Hela dagen)
    mer info kommer
  • Sjøhaug: Familiehelg på Sjøhaug
    Saturday 23 July 2016 (Hela dagen)
    Mer info kommer
  • Sjøhaug: Ungdomshelg/Youth weekend
    Friday 05 August 2016 15:00 - Sunday 07 August 2016 11:00
    Klikk for mer info
  • Vestviken naturistforening: Jubileums- og laksefest 2016
    Saturday 20 August 2016 (Hela dagen)
    Vestviken Naturistforenings jubileums- og laksefest
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 04 June 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 08 June 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 11 June 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 15 June 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 18 June 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 18 June 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 22 June 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 25 June 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 25 June 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 29 June 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: ØNF Open Petanque
    Saturday 02 July 2016 11:30
    Klikk for mer info
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 02 July 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 06 July 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 09 July 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 09 July 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 13 July 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 16 July 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 16 July 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 20 July 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 23 July 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 27 July 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 30 July 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 30 July 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 03 August 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 06 August 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 06 August 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Rekeaften
    Wednesday 10 August 2016 19:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Petanque
    Saturday 13 August 2016 11:15 - 13:45
    Klikk
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 13 August 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Lørdagskafe
    Saturday 20 August 2016 14:00
    Klikk for info
  • Sjøhaug: Medlemsmøte
    Sunday 28 August 2016 11:00
    Klikk for mer info
  • Sjøhaug: Dugnad 1 og 2 høst
    Saturday 24 September 2016 10:00 - 16:00
    Klikk for mer info
  • Sjøhaug: Dugnad 1 og 2 høst
    Saturday 01 October 2016 10:00 - 16:00
    Klikk for mer info

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Events with unknown location

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Paradiset: Nordisk träff 2016
    Thursday 23 June 2016 12:00 - Sunday 26 June 2016 12:00
    Paradisets Naturistcamping Slagesnäs-Blekinge-Sverige
  • Isefjær: Sommeråpent!
    Wednesday 18 May 2016 (Hela dagen) - Wednesday 31 August 2016 (Hela dagen)
    Leiren er nå betjent hele sommeren!
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 01 June 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • Isefjær: Jubileumsfest 2016
    Saturday 04 June 2016 (Hela dagen)
    Vi feirer at Isefjærleiren er 20 år!
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 08 June 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF Skaraborg: Föreningsfika med tipspromenad
    Sunday 12 June 2016 14:00
    NF Skaraborg bjuder på fika och kommer att sälja grillad korv
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 15 June 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • Sjøhaug: Medlemsmøte
    Sunday 19 June 2016 14:00
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 22 June 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 29 June 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF Skaraborg: Kubbturning och grillkväll
    Saturday 02 July 2016 16:00
    Föreningen ordar en enkel kubbturningen med fint diplom till vinnaren. Kaffe och kaka bjuder föreningen på. 
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 06 July 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 13 July 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 20 July 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • Sjøhaug: Allmøte
    Sunday 24 July 2016 13:00
    Styret gjennomfører Allmøte på Sjøhaug
  • NF Skaraborg: Föreningsfika
    Sunday 24 July 2016 14:00
    NF Skaraborg bjuder på fika och kommer att sälja grillad korv.
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 27 July 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 03 August 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF Skaraborg: Femkamp och grillkväll
    Saturday 06 August 2016 (Hela dagen)
    Föreningen anordnar en femkamp där alla, stora som små, kan delta. 
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 10 August 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 17 August 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 24 August 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • NF Skaraborg: Föreningsfika
    Sunday 28 August 2016 14:00
    NF Skaraborg bjuder på fika och kommer att sälja grillad korv.
  • NF EOS: Ågestabadet
    Wednesday 31 August 2016 17:30 - 20:00
    Grillkväll på Ågersta Naturistbad.
  • Isefjær: Høstfest
    Saturday 22 October 2016 (Hela dagen)
    Velkommen til høstfest!