Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Sjøhaug: Medlemsmøte
    Sunday 28 September 2014 11:00
    Klikk for mer info
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 23 September 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 24 September 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 27 September 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Mjøsområdets naturistforening: Badedag i Tranberghallen Gjøvik
    Saturday 27 September 2014 14:00 - 16:00
    Badepris:
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 27 September 2014 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Dugnad 1 og 2 høst
    Saturday 04 October 2014 10:00 - 16:00
    Klikk for mer info
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 07 October 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 08 October 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Sjøhaug: Dugnad 1 og 2 høst
    Saturday 11 October 2014 10:00 - 16:00
    Klikk for mer info
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 11 October 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Mjøsområdets naturistforening: Badedag i Tranberghallen Gjøvik
    Saturday 11 October 2014 14:00 - 16:00
    Badepris:
  • Sjøhaug: Fårikålfest
    Saturday 11 October 2014 19:00
    Klikk for mer info
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 14 October 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 15 October 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Sjøhaug: Vannet stenger
    Friday 17 October 2014 (All day) - Saturday 18 October 2014 (All day)
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 18 October 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 21 October 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 22 October 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 25 October 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Mjøsområdets naturistforening: Badedag i Tranberghallen Gjøvik
    Saturday 25 October 2014 14:00 - 16:00
    Badepris:
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 28 October 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 29 October 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 01 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 04 November 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 05 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 08 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Mjøsområdets naturistforening: Badedag i Tranberghallen Gjøvik
    Saturday 08 November 2014 14:00 - 16:00
    Badepris:
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 11 November 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 12 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 15 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 18 November 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 19 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 22 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Mjøsområdets naturistforening: Badedag i Tranberghallen Gjøvik
    Saturday 22 November 2014 14:00 - 16:00
    Badepris:
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 25 November 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 26 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 29 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 02 December 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 03 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 06 December 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Mjøsområdets naturistforening: Badedag i Tranberghallen Gjøvik
    Saturday 06 December 2014 14:00 - 16:00
    Badepris:
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 09 December 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 10 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 13 December 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 16 December 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 17 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 20 December 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 23 December 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 07 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 14 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 21 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 28 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 04 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 11 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 18 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 25 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 04 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 11 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 18 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 25 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 01 April 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Events with unknown location

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Isefjær: Høstfest 2014
    Saturday 18 October 2014 (All day)
    Velkommen til årets høstfest den 18. oktober (Følg linken og last ned invitasjonen - og del den gjerne med venner)
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 26 September 2014 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 03 October 2014 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF Knähaken: Bastubad på Råå
    Saturday 04 October 2014 16:30 - 20:30
    Nu börjar vi med höstens bastubad i den nya fräscha bastun. Välkomna! 
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 10 October 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • NF Skaraborg: Inomhusbad
    Sunday 12 October 2014 09:30
    Vi badar mellan 09.30-11.39 Medtag Fikakorg Ring 070.3481549 om du kommer
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 17 October 2014 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 17 October 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • NF Västkusten: Inomhusbad Lundby badhus i Göteborg
    Saturday 18 October 2014 16:15 - 19:00
    Naturistföreningen Västkusten bjuder in till inomhusbad i Lundby badhus i Göteborg.
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 24 October 2014 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 24 October 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • NF Skaraborg: Inomhusbad
    Sunday 26 October 2014 09:30
    Vi badar mellan 09.30-11.30 Medtag fikakorgen. Ring 070-3481549 om du kommer
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 31 October 2014 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 31 October 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 07 November 2014 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 07 November 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 14 November 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • NF Västkusten: Inomhusbad Lundby badhus i Göteborg
    Saturday 15 November 2014 16:15 - 19:00
    Naturistföreningen Västkusten bjuder in till inomhusbad i Lundby badhus i Göteborg.
  • NF Skaraborg: Inomhusbad
    Sunday 16 November 2014 09:30
    Vi badar mellan 09.30-11.30 Medtag fikakorgen. Ring 070-3481549 om du kommer
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 21 November 2014 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 21 November 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 28 November 2014 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 28 November 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • NF Skaraborg: Höstfest i Götene badhus
    Saturday 29 November 2014 18:00
    Vi badar mellan 18.00-21.00 Äter något gott till självkostnadspris. Anmälan ett måste. Tel: 070-3481549
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 05 December 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 12 December 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • NF Västkusten: Inomhusbad Lundby badhus i Göteborg
    Saturday 13 December 2014 16:15 - 19:00
    Naturistföreningen Västkusten bjuder in till inomhusbad i Lundby badhus i Göteborg.
  • NF Skaraborg: Inomhusbad
    Sunday 14 December 2014 09:30
    Vi badar mellan 09.30-11.30 Medtag fikakorgen. Ring 070-3481549 om du kommer
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 19 December 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 02 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 02 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 09 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 09 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 16 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 16 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 23 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 23 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 30 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 30 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 06 February 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 06 February 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 13 February 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 13 February 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 20 February 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 20 February 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 27 February 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 27 February 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 06 March 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 06 March 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 13 March 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 13 March 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 20 March 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 20 March 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 27 March 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 27 March 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 03 April 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 10 April 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 17 April 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 24 April 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!