Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Sjøhaug: Årsmøte 2015
    Saturday 25 April 2015 11:00
    Klikk for mer info
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 26 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 29 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 02 December 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 03 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 06 December 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Mjøsområdets naturistforening: Badedag i Tranberghallen Gjøvik
    Saturday 06 December 2014 14:00 - 16:00
    Badepris:
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 09 December 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 10 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 13 December 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 16 December 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 17 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 20 December 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 03 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 06 January 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 07 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 10 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 13 January 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 14 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 17 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 20 January 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 21 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 24 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 27 January 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 28 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 31 January 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 03 February 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 04 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 07 February 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 10 February 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 11 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 14 February 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 18 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 24 February 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 25 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 28 February 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 03 March 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 04 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 07 March 2015 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 10 March 2015 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 11 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 18 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 25 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 01 April 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 08 April 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 48
    Saturday 29 November 2014 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF EOS: Svedmyrabadet i Stockholm
    Sunday 30 November 2014 18:00 - 20:00
    Inomhusbad vintertid
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 06 December 2014 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 07 December 2014 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF EOS: Svedmyrabadet i Stockholm
    Sunday 07 December 2014 18:00 - 20:00
    Inomhusbad vintertid
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 50
    Saturday 13 December 2014 17:00
    JULFESTInsläpp 17.00 - 17.30
  • NF EOS: Svedmyrabadet i Stockholm
    Sunday 14 December 2014 18:00 - 20:00
    Inomhusbad vintertid
  • NF EOS: Svedmyrabadet i Stockholm
    Sunday 21 December 2014 18:00 - 20:00
    Inomhusbad vintertid
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 02
    Saturday 10 January 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 10 January 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 18 January 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 04
    Saturday 24 January 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 01 February 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 06
    Saturday 07 February 2015 17:00
    Insläpp 17.00-17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 07 February 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 15 February 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 08
    Saturday 21 February 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 01 March 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 10
    Saturday 07 March 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 07 March 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 15 March 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 12
    Saturday 21 March 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Bergslagen: Årsmöte
    Saturday 28 March 2015 12:00
    Naturistföreningen Bergslagens Solsport inbjuder alla medlemmar till årsmöte lördagen den 28 mars 2015 på Åkerby Herrgård
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 28 March 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 29 March 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 14
    Friday 03 April 2015 17:00
    PÅSKFEST Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 11 April 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 12 April 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Hannabadet i Markaryd 16
    Saturday 18 April 2015 17:00
    Insläpp 17.00 - 17.30
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 26 April 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Bergslagen: Naturistbad
    Saturday 09 May 2015 19:00 - 21:00
    NBS ordnar naturistbad i Nora simhall. Vårens sista inomhusbad.
  • NF Mälardalen: Kungsörs Simhall
    Sunday 10 May 2015 15:00 - 17:00
    Inomhus bad varannan söndag
  • NF Gränsbygden: Malmö: "TYSKLANDSTUREN"
    Thursday 14 May 2015 07:00
  • Umenaturist: Läger på Lyckebo
    Friday 26 June 2015 (All day) - Monday 06 July 2015 (All day)
    Välkommen till 2015 års Lyckeboläger

Events with unknown location

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 28 November 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Saturday 29 November 2014 14:30 - 17:00
    Naturistbading Lørdag Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF Skaraborg: Höstfest i Götene badhus
    Saturday 29 November 2014 18:00
    Vi badar mellan 18.00-21.00 Äter något gott till självkostnadspris. Anmälan ett måste. Tel: 070-3481549
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 05 December 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Julebad i Sandvika - Sandnes
    Saturday 06 December 2014 14:15 - 17:00
    Julebad i Sandvika. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 12 December 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Julebad i Sandvika - Sandnes
    Saturday 13 December 2014 14:15 - 17:00
    Julebad i Sandvika. Ta gjerne med familie eller venner!
  • NF Västkusten: Inomhusbad Lundby badhus i Göteborg
    Saturday 13 December 2014 16:15 - 19:00
    Naturistföreningen Västkusten bjuder in till inomhusbad i Lundby badhus i Göteborg.
  • NF Skaraborg: Inomhusbad
    Sunday 14 December 2014 09:30
    Vi badar mellan 09.30-11.30 Medtag fikakorgen. Ring 070-3481549 om du kommer
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 19 December 2014 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Julebad i Sandvika - Sandnes
    Saturday 20 December 2014 14:15 - 17:00
    Julebad i Sandvika. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 02 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 02 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 09 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 09 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 16 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 16 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 23 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 23 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 30 January 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 30 January 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 06 February 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 06 February 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 13 February 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 13 February 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 20 February 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 20 February 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 27 February 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 27 February 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 06 March 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 06 March 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 13 March 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 13 March 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 20 March 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 20 March 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Umenaturist: Medlemsfest med FUN
    Saturday 21 March 2015 (All day)
    Välkommen till det norrlanska naturistårets höjdpunkt! Föreningen Umenaturists traditionella medlemsfest - ljuset i vintermörkret!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 27 March 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Vestviken naturistforening: Innebading Kveldehallen
    Friday 27 March 2015 19:00 - 21:00
    Nakenbad i svømmehall
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 03 April 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 10 April 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 17 April 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 24 April 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 01 May 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 08 May 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 15 May 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!
  • Rogaland naturistforening: Familiebading Kannik - Stavanger
    Friday 22 May 2015 18:30 - 21:00
    Naturistbading hver fredag. Ta gjerne med familie eller venner!