Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

All events countrywise

Norwegian events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 02 September 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 06 September 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 06 September 2014 19:00
    Klikk på linken
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 09 September 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 13 September 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 13 September 2014 19:00
    Klikk på linken
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 16 September 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 17 September 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 20 September 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 20 September 2014 19:00
    Klikk på linken
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 23 September 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 24 September 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 27 September 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Sjøhaug: Fellesgrill
    Saturday 27 September 2014 19:00
    Klikk på linken
  • Sjøhaug: Medlemsmøte
    Sunday 28 September 2014 11:00
    Klikk for mer info
  • Sjøhaug: Dugnad 1 og 2 høst
    Saturday 04 October 2014 10:00 - 16:00
    Klikk for mer info
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 07 October 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 08 October 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Sjøhaug: Dugnad 1 og 2 høst
    Saturday 11 October 2014 10:00 - 16:00
    Klikk for mer info
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 11 October 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Sjøhaug: Fårikålfest
    Saturday 11 October 2014 19:00
    Klikk for mer info
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 14 October 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 15 October 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Sjøhaug: Vannet stenger
    Saturday 18 October 2014 (All day)
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 18 October 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 21 October 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 22 October 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 25 October 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 28 October 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 29 October 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 01 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 04 November 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 05 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 08 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 11 November 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 12 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 15 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 18 November 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 19 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 22 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 25 November 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 26 November 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Oslo naturistforening: Innebading på Linderud
    Saturday 29 November 2014 10:30 - 13:30
    Velkommen
  • Oslo naturistforening: Innebad Linderud
    Tuesday 02 December 2014 18:00 - 20:30
    Velkommen
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 03 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 10 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 17 December 2014 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 07 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 14 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 21 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 28 January 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 04 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 11 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 18 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 25 February 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 04 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 11 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 18 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru
  • Asker og Bærum naturistforening: Innebad, Landøya
    Wednesday 25 March 2015 21:00 - 22:00
    Sted: Landøya Bad, Landøyveien 16, 1394 Nesbru

Swedish events

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Events with unknown location

Printer-friendly versionPrinter-friendly version