Scandinavian Naturist Portal | Naturist map | Dansk Naturist Union - DNU | Norsk naturistforbund - NNF | Sveriges Naturistförbund - SNF | International Naturist Federation - INF-FNI

Svedmyra bad och vattengymnastik

Date: 
Sunday, September 2, 2018 - 17:45
Sunday, September 9, 2018 - 17:45
Sunday, September 16, 2018 - 17:45
Sunday, September 23, 2018 - 17:45
Sunday, September 30, 2018 - 17:45
Sunday, October 7, 2018 - 17:45
Sunday, October 14, 2018 - 17:45
Sunday, October 21, 2018 - 17:45
Sunday, October 28, 2018 - 17:45
Sunday, November 4, 2018 - 17:45
Sunday, November 11, 2018 - 17:45
Sunday, November 18, 2018 - 17:45
Sunday, November 25, 2018 - 17:45
Sunday, December 2, 2018 - 17:45
Sunday, December 9, 2018 - 17:45
Sunday, December 16, 2018 - 17:45

Välkommna att bada med oss. Badet öppnar kl 17.45 och stänger kl 20.00

Bassängen är öppen från kl.18.00 till kl.19.50

Vattengymnastiken startar som vanligt kl 18.30 och avslutas ca 19.00